Tunalı Dış Ticaret Peyzaj Bahçe Bitkileri ve Tekstil Sanayi Limited Şirketi, 1992 yılında kurulmuş olup 23 yıllık bir bilgi birikimini ve tecrübeyi bünyesinde barındırmaktadır.


Hakkımızda

Çalışma konularımızı; geniş ürün çeşitleri ile yerli ve ağırlıklı ithal dış mekan süs bitkileri üretimi, ihracatı, ithalatı, toptan ve perakende satışlarımız oluşturmaktadır. İthal bitkileri; İtalya, Almanya, Hollanda, Belçika, İspanya, Macaristan, Moldovya olmak üzere çeşitli Avrupa ülkelerindeki en kaliteli elit seçkin firmalardan getirmekteyiz. Her boyda, kaliteli ithal ve yerli bitkileri fidanlığımızdan kolayca temin edebilirsiniz.

Siz sayın müşterilerimize Kınalı Köprü Mevkii, Silivri Merkez fidanlığımızda 30.000 m2’'lik ve Atakent Mahallesi, Halkalı Küçükçekmece İstanbul fidanlığımızda da 7.500 m2'lik açık, kapalı seralarımızın bulunduğu fidanlıklarımızda bilinçli, profesyonel ve güvenilir uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin her yerinde seçkinliğin, saygınlığın ve kalitenin adresi olan Tunalı Dış Ticaret Peyzaj Bahçe Bitkileri ve Tekstil Sanayi Limited Şirketi sonsuz mutluluğunuz için hizmetinizdedir.

Saygılarımızla...Bizimle iletişime geçin

Merkez (Silivri) : 0212 715 22 73
Faks (Silivri) : 0212 715 23 53
Ek iş yeri (Halkalı) : 0212 471 87 81
Faks (Halkalı) : 0212 471 87 82
E-posta : tunali_peyzaj@ttmail.com
Amacımız; Doğayı seven bir insan için, bir bahçe oluşturmak, bir yaşam oluşturmakla aynı anlama gelir; bir yaşam içinde bin yaşam…


Tunalı Çiçekçilik Ekibi

Aziz Murat TUNALI

Soner KARATAŞ

Yusuf CEREN

Mehmet AKGÜL

Ali ÇİFTÇİ